Αποτελέσματα

Ο Χρήστος Μπουντούλης επικράτησε στον αγώνα των 10.000 μέτρων . Ο αθλητής του ΟΑΚ Αίγινας έδειξε σε πολύ καλή κατάσταση ενόψη του πανελληνίου πρωταθλήματος ανωμάλου δρόμου που πλησιάζει.

Στη δεύτερη θέση ο περσινός νικητής του αγώνα ο Αναγνώστου Θεόδωρος του ΑΟ Δρομέα Αμαρουσίου , ένας εξαιρετικός αθλητής με μεγάλη εμπειρία. Την τρίτη θέση κατέκτησε ο αθλητής του Παναθηναικού Νικολάου Κωνσταντίνος.

Οι επιδόσεις των αθλητών ήταν 32΄38΄΄ , 33΄13΄΄ , 35΄10΄΄

Στις γυναίκες πρώτη η Λεοντιάδου Στεφανία με 36΄51'' , η πρωταθλήτρια του ΑΟ Δρομέα Αμαρουσίου ήταν σε πολύ καλή κατάσταση και θα είναι και φέτος από τις κορυφαίες αθλήτριες αντοχής στην Ελλάδα. Στη δεύτερη θέση η Κοτσώνη Ελένη με 41΄30΄΄και τρίτη η Αμπατζή Ελισάβετ με 47΄42΄΄

Νέο ρεκόρ συμμετοχών ο αγώνας με 200 παιδιά δημοτικού σχολείου να παίρνουν μέρος στους παιδικούς αγώνες και 600 αθλητές να αγωνίζονται στα 5000 και 10.000 μέτρα .

Ευχαριστούμε όλους τους αθλητές που μας τίμησαν με την παρουσία τους , τους εθελοντές μας τους χορηγούς μας και όλους όσους βοήθησαν ο αγώνας αυτός να διεξαχθεί με επιτυχία . Υποσχόμαστε ότι όπως στον φετινό αγώνα διορθώσαμε λάθη που έγιναν στον περσινό  το ίδιο να πράξουμε και στον επόμενο αγώνα μας διορθώνοντας λάθη που κάναμε φέτος.

Ελπίζουμε του χρόνου να είμαστε πάλι όλοι μαζί  να τρέξουμε στην όμορφη παραλία της Αίγινας.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10ΚΜ

Α/Α Category Gender BIB Name YOB Club Start 7.5km 10km net finish 10km
1 10km ΠΡΩΤ Male 610 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ  1995 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:02 0:24:46 0:32:36 0:32:38
2 ALL Male 235 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  1975 Α.Ο. ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - RUNNING FREE TEAM 0:00:00 0:25:01 0:33:13 0:33:13
3 ALL Male 615 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  1980 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο 0:00:03 0:26:49 0:35:07 0:35:10
4 ALL Male 671 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ  1982   0:00:00 0:26:57 0:35:35 0:35:35
5 ALL Male 656 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΑΠΤΗΣ  1982 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:04 0:27:26 0:36:21 0:36:25
6 ALL Female 582 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ  1983 Α.Ο. ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - RUNNING FREE TEAM 0:00:15 0:28:12 0:36:36 0:36:51
7 ALL Male 134 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  1971 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:15 0:28:09 0:36:39 0:36:54
8 ALL Male 519 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ  1981 RUNNING FREE TEAM 0:00:03 0:28:17 0:37:44 0:37:47
9 ALL Male 677 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ  1966 Α.Ο. ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - RUNNING FREE TEAM 0:00:02 0:28:51 0:37:46 0:37:48
10 ALL Male 368 ΣΤΕΛΙΟΣ ΒΩΒΟΣ  1967 Γ.Σ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - RUNNING FREE TEAM 0:00:15 0:28:50 0:37:37 0:37:52
11 ALL Male 683 ΠΑΥΛΟΣ ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ  1969 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο 0:00:00 0:28:55 0:38:03 0:38:03
12 ALL Male 577 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ  1973 RUNNING FREE TEAM 0:00:04 0:29:37 0:38:35 0:38:39
13 ALL Male 340 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΟΓΚΟΣ  1994   0:00:03 0:29:32 0:38:52 0:38:55
14 ALL Male 77 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΜΑΔΗΣ -   0:00:05 - 0:38:59 0:39:03
15 ALL Male 535 ΒΛΑΣΣΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ  1973 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:00 0:29:48 0:39:18 0:39:19
16 ALL Male 694 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΣΙΓΕΡΟΓΛΟΥ  1975 ATHENSTRAINERS 0:00:03 0:30:18 0:39:44 0:39:47
17 10km ΠΡΩΤ Male 670 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΚΑΛΙΔΗΣ  1966 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:21 - 0:39:51 0:40:13
18 ALL Male 81 ΝΙΚΟΣ ΒΑΡΔΑΛΑΣ -   0:00:02 0:30:55 0:40:24 0:40:26
19 ALL Male 698 ΣΤΡΑΤΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥ  1970 ATHENSTRAINERS 0:00:03 0:30:54 0:40:24 0:40:26
20 ALL Male 646 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΛΥΖΟΣ  1985   0:00:10 0:31:19 0:40:56 0:41:05
21 ALL Male 640 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ  1988   0:00:04 0:31:18 0:41:02 0:41:07
22 ALL Male 598 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΛΛΕΡ  1978 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ 0:00:00 0:31:21 0:41:16 0:41:16
23 ALL Female 559 ΕΛΕΝΗ ΚΟΤΣΩΝΗ  1994 MORI KOTA 0:00:15 - 0:41:15 0:41:30
24 ALL Male 562 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΕΣ  1993   0:00:03 0:32:14 0:42:20 0:42:23
25 ALL Male 520 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ  1977 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:00 0:32:13 0:42:39 0:42:39
26 10km ΠΡΩΤ Male 522 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΩΜΑΣ  1989   0:00:15 0:32:36 0:42:57 0:43:12
27 ALL Male 549 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ  1972   0:00:06 0:33:41 0:44:25 0:44:32
28 10km ΠΡΩΤ Male 407 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  1969 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:00:00 0:33:51 0:44:37 0:44:38
29 10km ΠΡΩΤ Male 276 ΝΙΚΟΣ ΑΡΜΕΝΗΣ  1976 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:00:15 0:33:50 0:44:23 0:44:38
30 ALL Male 665 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ  1965 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:10 0:34:27 0:45:02 0:45:12
31 ALL Male 38 ΒΛΑΣΣΗΣ ΦΙΛΗΣ 1962   0:00:05 0:34:28 0:45:36 0:45:40
32 ALL Male 248 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  1988 ATHENSTRAINERS 0:00:06 0:34:37 0:45:57 0:46:04
33 ALL Male 621 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ  1974 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:06 0:35:26 0:45:57 0:46:04
34 ALL Male 571 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ  1982   0:00:10 0:35:32 0:46:23 0:46:33
35 10km ΠΡΩΤ Male 602 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΟΥΖΑΚΗΣ  1961 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:00:15 0:35:19 0:46:19 0:46:34
36 ALL Male 662 ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΩΤΑΣ  1981 SERIFOS 0:00:11 0:35:43 0:46:26 0:46:38
37 ALL Male 513 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ  1971 ΠΕΡΑΜΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:12 0:35:55 0:46:28 0:46:40
38 ALL Male 565 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΛΗΣ  1973 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:18 0:35:43 0:46:29 0:46:47
39 ALL Male 59 ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΕΤΑΙ 1996   0:00:06 0:36:16 0:47:05 0:47:11
40 ALL Male 580 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ  1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:09 0:36:43 0:47:10 0:47:18
41 ALL Male 589 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΑΣ  1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:09 0:36:41 0:47:10 0:47:18
42 ALL Male 127 ΝΙΚΟΣ ΑΔΑΜΟΣ  1977 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:30 0:36:42 0:46:53 0:47:24
43 ALL Male 71 ASHARI SHARF  1987 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:00:17 0:36:07 0:47:22 0:47:39
44 ALL Male 583 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΙΑΝΟΣ  1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:36 0:36:23 0:47:03 0:47:39
45 ALL Female 168 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΜΠΑΤΖΗ  1980   0:00:12 0:36:29 0:47:29 0:47:42
46 10km ΠΡΩΤ Female 678 ΜΑΡΙΑ ΕΛΟΥΙΖΑ ΣΤΑΒΑΡΑ ΜΗΤΣΙΑ  1975 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:00:15 0:36:31 0:47:38 0:47:53
47 ALL Male 60 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΥΛΑΣ -   0:00:11 0:36:21 0:47:43 0:47:54
48 ALL Male 578 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΣ  1979 ΑΤΟΜΙΚΗ 0:00:00 0:36:32 0:48:14 0:48:14
49 ALL Male 703 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  1974 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:09 0:37:11 0:48:07 0:48:15
50 ALL Female 564 ΑΝΝΑ ΚΟΥΚΟΥΛΟΜΑΤΗ  1969 ORESTIADA RUNNING TEAM 0:00:15 0:36:40 0:48:08 0:48:23
51 ALL Female 660 ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ  1988 MY FITNESS HALL TEAM 0:00:05 0:37:07 0:48:30 0:48:35
52 ALL Male 537 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ  1963 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:07 0:36:55 0:48:35 0:48:42
53 10km ΠΡΩΤ Male 79 ILIR YZEIRAJ  1973   0:00:15 0:37:05 0:48:39 0:48:54
54 ALL Male 528 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ  1988 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:00:07 0:37:15 0:49:00 0:49:07
55 ALL Male 533 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ  1970   0:00:09 0:37:22 0:49:08 0:49:18
56 ALL Male 627 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ  1977 ΑΣΑΝ 0:00:11 0:37:36 0:49:12 0:49:22
57 ALL Male 639 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ  1972 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:00:13 0:37:44 0:49:10 0:49:23
58 ALL Male 545 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΑΡΙΩΤΗΣ  1977 OLYMPIA RUNNERS/MY ATHLETE 0:00:06 0:37:41 0:49:19 0:49:25
59 ALL Male 622 ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΠΑΛΜΑ  1966 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:04 0:37:35 0:49:51 0:49:55
60 10km ΠΡΩΤ Male 576 ΣΩΖΟΣ ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΣ  1973 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:15 0:37:51 0:49:43 0:49:58
61 ALL Male 458 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΟΥΝΑΡΗΣ  1954 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:00:15 0:37:54 0:49:44 0:49:59
62 ALL Male 569 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ  1959 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:41 0:38:14 0:49:30 0:50:10
63 ALL Male 584 ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ  1961 ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:04 0:38:15 0:50:08 0:50:12
64 ALL Male 601 ΝΙΚΟΣ ΜΟΣΧΗΣ  1976 APOLLON TRIATHLON CLUB RHODES 0:00:07 0:37:34 0:50:06 0:50:13
65 ALL Male 239 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  1976   0:00:08 0:38:24 0:50:11 0:50:19
66 10km ΠΡΩΤ Female 613 ΕΛΛΗ ΝΑΚΟΥ  1976 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:00:15 0:38:36 0:50:09 0:50:24
67 10km ΠΡΩΤ Female 647 ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΥΖΟΥ  1968 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:00:15 0:38:35 0:50:10 0:50:25
68 ALL Male 506 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ  1978   0:00:07 0:38:35 0:50:18 0:50:25
69 ALL Male 632 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  1985 GARGOYLES 0:00:36 0:39:14 0:50:12 0:50:48
70 10km ΠΡΩΤ Male 546 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΣΑΣ  1968 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:05 0:38:13 0:50:45 0:50:50
71 ALL Male 89 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΕΛΕΡΗΣ -   0:00:14 0:39:05 0:50:39 0:50:53
72 ALL Male 704 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ  1986 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:21 0:39:55 0:50:37 0:50:59
73 ALL Male 575 ΓΑΒΡΙΗΛ ΛΑΛΙΩΤΗΣ  1992   0:00:21 0:40:00 0:50:38 0:50:59
74 ALL Male 303 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΒΑΛΤΙΝΟΣ  1988   0:00:11 0:39:13 0:50:49 0:50:59
75 ALL Male 672 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΚΥΡΙΑΝΟΣ  1989 MONOS 0:00:05 0:38:29 0:51:11 0:51:15
76 10km ΠΡΩΤ Male 523 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ  1977   0:00:00 0:38:57 0:51:21 0:51:22
77 10km ΠΡΩΤ Female 531 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΛΤΣΙΔΗ  1971 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:00:00 0:38:40 0:51:28 0:51:29
78 ALL Female 298 ΜΑΙΡΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗ  1976   0:00:08 0:38:58 0:51:24 0:51:32
79 ALL Male 512 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ  1975 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:10 0:38:57 0:51:22 0:51:32
80 ALL Male 97 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ  1970 ATHENSTRAINERS 0:00:05 0:39:22 0:51:39 0:51:45
81 ALL Male 566 ΕΡΡΙΚΟΣ ΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑΣ  1999 ATHENSTRAINERS 0:00:06 0:39:21 0:51:52 0:51:58
82 ALL Male 561 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ  1961 ΕΠΑΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0:00:07 0:39:28 0:51:51 0:51:58
83 ALL Male 629 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ  1976 MY ATHLETE 0:00:06 0:39:24 0:52:11 0:52:17
84 ALL Male 499 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΠΑΣΤΑΣ  1975   0:00:11 0:39:26 0:52:12 0:52:23
85 ALL Male 690 ΦΩΤΗΣ ΤΣΑΜΠΑΡΛΗΣ  1980   0:00:15 0:40:01 0:52:11 0:52:26
86 10km ΠΡΩΤ Male 590 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΑΡΙΝΗΣ  1994 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:15 0:38:55 0:52:12 0:52:27
87 ALL Male 516 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ  1970 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:35 0:41:14 0:52:04 0:52:39
88 ALL Male 702 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ  1961 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:00:15 0:39:20 0:52:42 0:52:57
89 ALL Male 616 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΑΣ  1966 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:00:06 0:40:25 0:52:56 0:53:03
90 10km ΠΡΩΤ Male 595 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΑΣ  1972 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:00:05 0:40:27 0:53:01 0:53:07
91 ALL Male 707 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ  1981   0:00:15 0:41:07 0:52:56 0:53:11
92 ALL Male 617 ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ  1970 ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:05 0:40:15 0:53:07 0:53:12
93 ALL Male 517 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ  1985 GARGOYLES 0:00:43 0:41:09 0:52:30 0:53:13
94 ALL Male 688 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΜΠΟΥΚΗΣ  1979 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:15 0:41:11 0:52:59 0:53:14
95 ALL Male 74 ΚΩΣΤΑΣ ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ -   0:00:15 0:41:35 0:53:00 0:53:15
96 ALL Male 558 ΣΑΒΒΑΣ ΚΟΝΤΟΣ  1976   0:00:25 0:42:34 0:53:10 0:53:36
97 ALL Male 581 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΕΝΗΣ  1970 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:19 0:41:25 0:53:29 0:53:48
98 ALL Male 539 ΤΑΣΟΣ ΚΑΡΑΤΖΗΣ  1982   0:00:16 0:41:35 0:53:47 0:54:03
99 ALL Male 345 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΣ  1958 EFIPO 0:00:15 0:41:03 0:53:50 0:54:05
100 ALL Male 705 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΙΟΝΙΔΗΣ  1957 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 0:00:15 0:41:45 0:53:52 0:54:07
101 10km ΠΡΩΤ Male 587 ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΛΛΗΣ  1962   0:00:13 0:41:33 0:53:59 0:54:12
102 ALL Male 550 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ  1975   0:00:16 0:41:12 0:53:57 0:54:13
103 10km ΠΡΩΤ Male 532 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΑΚΗΣ  1989   0:00:06 0:40:55 0:54:08 0:54:14
104 ALL Female 668 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΙΤΑΡΙΔΟΥ  1984   0:00:30 0:41:43 0:53:47 0:54:17
105 ALL Female 669 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΙΤΑΡΙΔΟΥ  1988   0:00:27 0:41:52 0:53:52 0:54:19
106 ALL Male 551 ΗΛΙΑΣ ΚΑΨΩΜΕΝΑΚΗΣ  1967 NOVO NORDISK HELLAS 0:00:27 0:41:42 0:54:04 0:54:31
107 ALL Male 552 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ  1964   0:00:12 0:41:37 0:54:33 0:54:45
108 ALL Male 687 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  1953   0:00:08 0:41:18 0:54:40 0:54:48
109 ALL Male 555 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΛΕΩΠΑΣ  1958   0:00:17 0:42:19 0:54:32 0:54:49
110 ALL Male 652 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ  1966 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 0:00:15 0:41:05 0:54:55 0:55:10
111 ALL Male 637 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΣΧΟΣ  1979   0:00:19 0:41:50 0:54:53 0:55:12
112 ALL Male 574 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΟΥΣΗΣ  1988   0:00:10 0:41:32 0:55:03 0:55:14
113 ALL Male 288 ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΜΥΡΟΣ  1965   0:00:13 0:41:53 0:55:15 0:55:28
114 ALL Male 508 ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ  1975 UNIVERSITY CAMPUS RUNNERS 0:00:14 0:43:52 0:55:26 0:55:40
115 ALL Male 693 ΑΚΗΣ ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ  1978   0:00:27 0:42:11 0:55:25 0:55:52
116 ALL Male 43 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΙΑΜΠΕΣΗΣ -   0:00:34 0:40:31 0:55:24 0:55:58
117 ALL Male 271 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΑΜΠΑΣ     0:00:15 0:42:33 0:55:48 0:56:03
118 ALL Male 573 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ  1968 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:32 0:43:15 0:55:33 0:56:04
119 ALL Male 440 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  1966 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:33 0:43:17 0:55:33 0:56:05
120 ALL Female 530 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΛΤΣΑ  1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:32 0:43:18 0:55:34 0:56:06
121 10km ΠΡΩΤ Male 630 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  1980   0:00:15 0:43:17 0:55:59 0:56:14
122 10km ΠΡΩΤ Female 509 ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  1971 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:15 0:42:54 0:56:05 0:56:20
123 ALL Female 607 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΙΜΠΑ  1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:31 0:43:20 0:55:55 0:56:26
124 ALL Male 642 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  1996   0:00:10 0:42:37 0:56:22 0:56:32
125 10km ΠΡΩΤ Female 682 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΩΜΑΡΑΚΗ  1989   0:00:19 0:43:30 0:56:18 0:56:36
126 10km ΠΡΩΤ Female 635 ΑΛΕΚΑ ΠΑΣΤΡΑ  1970 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:00:15 0:43:12 0:56:24 0:56:39
127 ALL Male 515 ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΟΥΡΙΔΗΣ  1961 ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:04 0:43:28 0:56:43 0:56:47
128 ALL Female 679 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΑΘΗ  1980   0:00:19 0:43:31 0:56:51 0:57:11
129 ALL Male 226 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΝΑΓΝΟΥ  1977   0:00:17 0:42:43 0:56:55 0:57:12
130 ALL Male 511 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔΗΣ  1963 ΑΥΤΟΝΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:00:06 0:43:24 0:57:10 0:57:16
131 ALL Female 524 ΡΕΝΑ ΙΟΡΔΑΝΟΥ  1963 ΑΥΤΟΝΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:00:15 0:43:22 0:57:03 0:57:18
132 ALL Male 525 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΒΑΚΛΗΣ  1983 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:36 0:43:55 0:56:45 0:57:22
133 10km ΠΡΩΤ Male 504 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΟΣ  1980   0:00:26 0:43:37 0:57:11 0:57:37
134 ALL Male 592 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ  1982   0:00:08 0:43:55 0:57:30 0:57:38
135 ALL Male 676 ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΠΕΝΤΖΑΣ  1977 ΣΥΔΡΟΚΙΝΙΚΕΡ 0:00:09 0:43:40 0:57:45 0:57:54
136 ALL Male 611 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΛΩΝΑΣ  1974 ATHENSTRAINERS 0:00:08 0:43:50 0:57:55 0:58:03
137 ALL Male 606 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΜΠΕΤΣΟΣ  1963 ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:15 0:44:23 0:58:00 0:58:15
138 ALL Female 699 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΩΚΑ  1969 CHIOSRUNNING 0:00:13 0:44:24 0:58:02 0:58:15
139 ALL Male 619 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  1986   0:00:29 0:44:10 0:57:49 0:58:18
140 ALL Male 518 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ  1986   0:00:30 0:44:15 0:57:59 0:58:29
141 ALL Female 570 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΡΗΤΙΚΟΥ  1991   0:00:29 0:44:16 0:58:01 0:58:30
142 ALL Male 636 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ  1981   0:00:16 0:44:05 0:58:18 0:58:34
143 10km ΠΡΩΤ Female 695 ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ  1989   0:00:19 0:44:13 0:58:16 0:58:35
144 ALL Male 624 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ  1967   0:00:15 0:44:07 0:58:22 0:58:37
145 ALL Female 254 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΔΡΕΟΥ  1981   0:00:12 0:44:04 0:58:26 0:58:38
146 10km ΠΡΩΤ Male 521 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ  1967 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:24 0:44:40 0:58:28 0:58:53
147 10km ΠΡΩΤ Female 666 ΦΑΝΗ ΣΙΑΜΑΝΙΚΟΥ  1963 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:00:03 0:45:10 0:59:16 0:59:20
148 10km ΠΡΩΤ Male 451 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΚΟΓΚΑΣ  1955 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:00:03 0:45:07 0:59:18 0:59:21
149 10km ΠΡΩΤ Female 649 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΟΝΤΖΗΣ  1948 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:00:03 0:45:12 0:59:19 0:59:21
150 ALL Male 653 ΓΙΩΡΓΟ ΠΡΙΦΤΗ  1966   0:00:13 0:44:39 0:59:09 0:59:22
151 ALL Female 378 ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ ΓΕΡΟΤΟΛΙΟΥ  1995   0:00:05 0:44:30 0:59:21 0:59:26
152 ALL Male 605 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ  1976 OUTRUN 0:00:16 0:44:26 0:59:14 0:59:29
153 ALL Male 663 ΗΛΙΑΣ ΣΑΝΙΔΑΣ  1965 OUTRUN 0:00:16 0:44:28 0:59:17 0:59:33
154 ALL Female 585 ΕΛΕΝΗ ΜΑΓΓΙΝΑ  1966   0:00:18 0:45:27 0:59:19 0:59:37
155 10km ΠΡΩΤ Male 673 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΟΡΤΣΗΣ  1975 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:18 0:45:50 0:59:25 0:59:43
156 ALL Male 648 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΔΗΣ  1973   0:00:17 0:45:41 0:59:37 0:59:54
157 10km ΠΡΩΤ Female 609 ΕΛΕΝΗ ΜΠΟΥΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  1980 ΟΑΚΑ 0:00:16 0:45:32 1:00:03 1:00:19
158 ALL Male 620 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΓΚΑΛΟΣ  1966   0:00:25 0:46:00 0:59:56 1:00:21
159 ALL Male 343 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ  1977 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:30 0:46:30 1:00:06 1:00:36
160 ALL Female 600 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΤΗ  1962 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:00:14 0:46:09 1:00:29 1:00:43
161 ALL Male 61 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΙΜΩΤΑΣ -   0:00:15 0:45:33 1:00:33 1:00:48
162 ALL Female 667 ΟΛΥΜΠΙΑ ΣΙΒΙΛΟΓΛΟΥ  1980 UNIVERSITY CAMPUS RUNNERS 0:00:15 0:46:39 1:00:49 1:01:04
163 ALL Male 603 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΟΥΡΤΑΚΟΣ  1976   0:00:27 0:46:49 1:00:38 1:01:05
164 ALL Female 696 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΣΟΥΡΑΠΗ  1975   0:00:27 0:46:50 1:00:40 1:01:08
165 ALL Male 548 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΑΤΣΙΦΗΣ  2001   0:00:09 0:47:14 1:01:23 1:01:32
166 ALL Male 346 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ  1963 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:31 0:47:00 1:01:09 1:01:40
167 ALL Male 644 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ  1966 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0:00:32 0:47:51 1:01:45 1:02:17
168 ALL Male 450 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΛΙΝΟΣ  1982 1MOREKM 0:00:33 0:46:47 1:01:56 1:02:29
169 ALL Male 501 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΡΙΖΙΩΤΗΣ  1974   0:00:10 0:47:47 1:02:29 1:02:40
170 ALL Male 674 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ  1977   0:00:15 0:48:51 1:02:37 1:02:52
171 ALL Male 675 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ  1980   0:00:15 0:48:53 1:02:38 1:02:53
172 ALL Male 597 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ  1963 Σ.Δ.Υ.ΑΘΗΝΩΝ 0:00:26 0:47:50 1:02:29 1:02:55
173 ALL Female 631 ΘΕΩΝΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  1974 ATHENSTRAINERS 0:00:09 0:48:00 1:02:52 1:03:01
174 ALL Male 85 ΜΑΝΩΛΗΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ -   0:00:24 0:47:22 1:02:37 1:03:01
175 ALL Female 588 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΜΑΛΗ  1991   0:00:19 0:48:31 1:02:53 1:03:12
176 10km ΠΡΩΤ Male 643 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΛΑΚΙΔΗΣ  1978 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΛΛΑΔΟΣ 0:00:14 0:48:54 1:02:58 1:03:12
177 ALL Female 540 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΥ  1985   0:00:12 0:48:10 1:03:12 1:03:25
178 ALL Female 633 ΑΝΕΖΙΝΑ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  1989 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:28 0:47:45 1:03:00 1:03:28
179 ALL Male 505 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ  1956 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:28 0:47:43 1:03:00 1:03:29
180 10km ΠΡΩΤ Female 686 ΑΝΟΥΣΑ ΤΡΕΣΣΟΥ  1964   0:00:15 0:49:04 1:03:22 1:03:37
181 ALL Male 684 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ  1945 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:30 0:49:05 1:03:25 1:03:55
182 ALL Male 658 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΒΑΝΙΑΣ  1987 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:29 0:49:07 1:03:28 1:03:57
183 ALL Male 706 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  1986   0:00:29 0:48:36 1:03:35 1:04:04
184 ALL Male 664 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΑΦΡΑΣ  1953 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:16 0:48:19 1:03:51 1:04:07
185 ALL Male 348 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΒΟΡΕΙΝΑΚΗΣ  1945 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:19 0:49:20 1:04:29 1:04:48
186 ALL Female 547 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΤΣΙΜΠΑ  1979 SNAILS TEAM 0:00:10 0:49:32 1:05:13 1:05:23
187 10km ΠΡΩΤ Female 544 ΛΙΛΑ ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ  1977 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:00:03 0:49:23 1:05:32 1:05:35
188 ALL Male 63 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ 1969   0:00:22 0:50:30 1:06:36 1:06:59
189 ALL Male 376 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ  1952 ΣΔΥΠ/TVD HOLLAND 0:00:07 0:50:38 1:07:57 1:08:04
190 ALL Female 542 ΡΟΖΑΛΙΖΑ ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ  1961 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:36 0:51:55 1:07:29 1:08:05
191 ALL Male 651 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΑΡΗΣ  1970 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:41 0:51:56 1:07:25 1:08:06
192 10km ΠΡΩΤ Female 292 ΑΘΗΝΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  1976   0:00:00 0:50:55 1:08:06 1:08:06
193 ALL Female 556 ΑΘΗΝΑ ΚΛΙΑΦΑ  1991   0:00:15 0:50:38 1:08:56 1:09:11
194 ALL Female 543 ΗΡΑ ΚΑΤΣΑΛΗΡΟΥ  1991   0:00:21 0:50:02 1:08:55 1:09:15
195 ALL Female 654 ΦΑΝΗ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ  1947 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:15 0:52:36 1:09:21 1:09:36
196 ALL Male 645 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ  1985   0:00:29 0:52:47 1:09:11 1:09:40
197 ALL Male 596 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΕΝΔΩΝΗΣ  1981   0:00:28 0:52:48 1:09:15 1:09:42
198 ALL Male 691 ΑΛΕΞΑΝΡΟΣ ΤΣΑΜΠΑΡΛΗΣ  1984   0:00:25 0:53:37 1:09:39 1:10:04
199 ALL Male 591 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ  1971 SNAILS TEAM 0:00:10 0:53:19 1:11:03 1:11:12
200 ALL Male 650 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ  1931 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:07 0:54:32 1:12:50 1:12:57
201 ALL Male 541 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΡΟΥΤΑΣ  1986 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:38 0:57:07 1:13:17 1:13:55
202 ALL Male 526 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΒΑΚΛΗΣ  1986 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:34 0:57:06 1:13:22 1:13:55
203 ALL Male 529 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  1979   0:00:22 0:55:53 1:13:58 1:14:20
204 ALL Male 599 ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ  1944   0:00:27 0:56:50 1:14:32 1:14:59
205 ALL Female 568 ΕΛΕΝΑ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ  1982 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:35 0:58:09 1:16:32 1:17:07
206 ALL Female 594 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΑΥΡΟΥ  1991   0:00:25 0:58:31 1:17:11 1:17:36
207 ALL Male 701 ΣΑΒΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  1952 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:00:02 0:58:13 1:20:33 1:20:35
208 ALL Female 634 ΘΕΝΙΑ ΠΑΠΑΠΟΛΥΖΟΥ  1983   0:00:27 1:00:15 1:20:18 1:20:45

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5.4ΚΜ
Α/Α Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club start5km 5.4km net finish 5.4km
1 ALL Male 931 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΝΟΣ  1988 A.O MYKONOY 0:00:00 0:17:23 0:17:24
2 ALL Male 747 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ  1989 Α.Ο ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 0:00:02 0:17:55 0:17:58
3 ALL Male 770 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ   ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ/MY ATHLETE 0:00:15 0:18:37 0:18:52
4 ALL Male 753 ΑΡΗΣ ΒΟΥΡΟΣ  2001 Α.Ο ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 0:00:15 0:19:04 0:19:19
5 ALL Male 854 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΙΟΥΣΗΣ  1976 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ 0:00:15 0:20:21 0:20:36
6 ALL Female 729 ΖΩΗ-ΑΝΙΤΑ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ  1996 Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:02 0:21:03 0:21:05
7 ALL Male 1469 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΓΕΡΟΓΛΟΥ  1963 ATHENSTRAINERS 0:00:15 0:22:15 0:22:30
8 ALL Male 901 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ  1979 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:00 0:22:48 0:22:49
9 5.4km ΓΥΜΝ Female 860 ΜΟΝΙΚΑ ΚΟΜΝΗΝΟΥ  2004   0:00:00 0:23:48 0:23:48
10 ALL Male 779 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΟΥΛΑΣ  1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:05 0:23:59 0:24:04
11 ALL Male 865 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  1991 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:15 0:23:54 0:24:09
12 ALL Male 776 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΟΥΡΤΣΟΥΛΗΣ  1980   0:00:22 0:24:00 0:24:23
13 ALL Male 1440 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΙΝΙΔΗΣ  1984   0:00:23 0:24:01 0:24:24
14 5.4km ΛΥΚ Male 781 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΥΠΑΙΟΣ  1999 1Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:15 0:25:45 0:26:00
15 ALL Male 1445 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΚΙΩΤΗΣ  1970 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:10 0:26:29 0:26:39
16 5.4km ΛΥΚ Male 1051 ΤΖΕΝΣΙΛΝΤΟ ΠΡΕΚΑ  2001 1Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:15 0:26:35 0:26:50
17 5.4km ΓΥΜΝ Male 806 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΗΣΙΜΑΤΟΣ  2004 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:04 0:26:51 0:26:55
18 ALL Female 888 ΦΑΙΗ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ     0:00:15 0:26:50 0:27:05
19 5.4km ΛΥΚ Male 1473 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΤΣΟΣ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:04 0:27:26 0:27:30
20 ALL Male 938 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΝΤΩΛΑΣ  1989   0:00:15 0:27:22 0:27:37
21 ALL Male 952 ΠΑΡΗΣ ΜΠΟΥΛΕΣ  1969   0:00:13 0:27:35 0:27:48
22 ALL Male 815 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ  1978 NAMA ANABAΣΗ 0:00:00 0:27:53 0:27:53
23 ALL Male 814 ΜΙΧΑΗΛ ΘΩΜΑΣ  1964   0:00:15 0:27:39 0:27:54
24 ALL Male 1463 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ  1974 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:00 0:27:56 0:27:57
25 ALL Male 1482 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΕΙΚΟΣ  1969   0:00:15 0:27:47 0:28:02
26 ALL Male 889 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ 1963   0:00:15 0:27:48 0:28:03
27 ALL Male 810 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ  1988 ATHENSTRAINERS 0:00:15 0:28:07 0:28:22
28 5.4km ΓΥΜΝ Male 1441 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  2002 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:06 0:28:25 0:28:31
29 ALL Male 983 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ  1969 MORI KOTA 0:00:15 0:28:17 0:28:32
30 ALL Female 832 ΕΛΕΝΑ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ  1981 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:15 0:28:18 0:28:33
31 ALL Male 1475 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΟΠΕΛΑΣ  1982 GARGOYLES 0:00:43 0:27:51 0:28:33
32 5.4km ΛΥΚ Male 1495 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ  1999   0:00:15 0:28:19 0:28:34
33 ALL Male 124 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΑΡΗΣ -   0:00:06 0:28:28 0:28:34
34 5.4km ΛΥΚ Male 883 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΛΑΛΑΙ  2000 1Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:03 0:28:36 0:28:39
35 ALL Male 1285 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  1955 ΣΑΠΠΑΖ 0:00:11 0:29:02 0:29:13
36 5.4km ΛΥΚ Male 1059 ΜΑΤΕΟ ΠΡΕΝΓΚΑ  2001 1Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:07 0:29:10 0:29:17
37 ALL Female 898 ΡΙΑ ΛΟΡΑΝΔΟΥ  1976   0:00:15 0:29:02 0:29:17
38 5.4km ΛΥΚ Male 930 ΙΩΣΗΦ ΜΙΓΚΑΧΕΝΤ  2000   0:00:04 0:29:18 0:29:22
39 5.4km ΓΥΜΝ Male 910 ΝΙΚΟΛΑΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΪΛΛΗΣ  2002   0:00:10 0:29:32 0:29:42
40 5.4km ΛΥΚ Male 765 ΙΑΣΩΝΑΣ ΓΙΑΤΡΑΣ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:05 0:29:40 0:29:44
41 ALL Male 132 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ -   0:00:03 0:29:43 0:29:46
42 ALL Female 778 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΛΑΤΖΗ  1979   0:00:25 0:29:29 0:29:54
43 ALL Male 117 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΠΠΟΣ -   0:00:25 0:29:29 0:29:55
44 ALL Male 1458 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΙΜΟΛΟΓΟΣ  1985 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:00:15 0:29:46 0:30:01
45 ALL Male 741 ΖΗΝΩΝ ΒΑΛΜΑΣ  1974   0:00:04 0:30:03 0:30:07
46 ALL Male 735 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΚΟΥΡΔΗΣ     0:00:12 0:29:59 0:30:11
47 ALL Male 816 ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ  1973   0:00:15 0:30:02 0:30:17
48 ALL Male 994 ΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ  1963 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:09 0:30:09 0:30:18
49 ALL Female 1335 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΟΡΔΑΚΗ  1985   0:00:23 0:29:56 0:30:18
50 ALL Female 892 ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΕΚΚΑ  1985   0:00:07 0:30:31 0:30:38
51 ALL Male 958 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΥΡΑΤ  1978   0:00:11 0:30:32 0:30:42
52 ALL Female 1333 ΒΑΡΒΑΡΑ ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ  1967 ATHENSTRAINERS 0:00:15 0:30:27 0:30:42
53 5.4km ΛΥΚ Male 775 ΜΑΡΙΟΣ ΓΚΟΥΡΗ  2001 1Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:07 0:30:42 0:30:49
54 ALL Male 1466 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΕΒΑΣ  1989 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:15 0:30:45 0:31:00
55 5.4km ΓΥΜΝ Female 27 ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ  2003 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:15 0:30:46 0:31:01
56 5.4km ΛΥΚ Male 752 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ  2001 1Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:06 0:30:58 0:31:05
57 ALL Male 895 ΜΙΧΑΗΛ ΛΕΚΚΑΣ  1954 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:06 0:31:01 0:31:07
58 ALL Male 937 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ  1970   0:00:15 0:30:59 0:31:14
59 ALL Male 787 ΙΑΣΟΝΑΣ ΔΑΡΕΜΑΣ  2004 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:00:22 0:31:09 0:31:31
60 5.4km ΛΥΚ Male 1442 ΝΙΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:08 0:31:25 0:31:33
61 ALL Female 1344 ΕΥΗ ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ  1982 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:15 0:31:22 0:31:37
62 ALL Female 1439 ΧΑΡΑ ΣΤΑΜΟΥ  1973 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:18 0:31:20 0:31:39
63 5.4km ΛΥΚ Male 1455 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΖΙΤΖΗΣ  2000 1Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:08 0:31:31 0:31:39
64 ALL Male 911 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ  1992   0:00:15 0:31:26 0:31:41
65 5.4km ΛΥΚ Male 844 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΣΣΗΣ  2001 1Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:07 0:31:37 0:31:44
66 ALL Male 902 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ  1988   0:00:15 0:31:35 0:31:50
67 ALL Male 923 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΥΡΑΚΑΚΗΣ  1969   0:00:15 0:31:41 0:31:56
68 5.4km ΛΥΚ Female 748 ΕΛΕΝΑ ΒΛΑΧΟΥ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:12 0:31:53 0:32:06
69 ALL Female 719 ΖΩΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ  1976 NAMA ANABAΣΗ 0:00:13 0:31:56 0:32:10
70 ALL Male 1219 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΑΛΑΜΑ  1978 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:16 0:32:07 0:32:23
71 ALL Male 722 ΣΠΥΡΟΣ ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ  1985 GARGOYLES 0:00:42 0:31:53 0:32:35
72 5.4km ΛΥΚ Male 842 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΤΣΑΚΛΗΣ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:04 0:32:34 0:32:38
73 ALL Female 1278 ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΒΑΡΝΑ  1994   0:00:14 0:32:25 0:32:39
74 ALL Male 1460 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΜΑΡΑΣ  1974   0:00:15 0:32:30 0:32:45
75 ALL Male 712 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΤΣΗΣ     0:00:10 0:32:47 0:32:57
76 5.4km ΛΥΚ Male 992 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ  2000 1Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:06 0:32:51 0:32:57
77 ALL Female 914 ΑΝΝΑ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ  1965 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:00:15 0:32:42 0:32:57
78 ALL Female 853 ΡΕΝΑ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ  1976   0:00:08 0:32:52 0:33:00
79 ALL Male 112 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΣ -   0:00:07 0:32:54 0:33:01
80 ALL Male 817 ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΖΑΚΟΥ  1985 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:00:02 0:33:01 0:33:02
81 ALL Male 820 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ  1985 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:00:04 0:32:59 0:33:03
82 ALL Male 841 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΛΟΣ  1981 ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:13 0:32:54 0:33:08
83 ALL Male 858 ΜΗΝΑΣ ΚΟΜΙΝΗΣ  1971 ATHENSTRAINERS 0:00:15 0:32:58 0:33:13
84 ALL Male 1479 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ  1949 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:00:15 0:33:01 0:33:16
85 ALL Male 736 ΝΑΣΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  1984 GARGOYLES 0:00:44 0:32:35 0:33:18
86 ALL Male 754 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ  1979   0:00:15 0:33:04 0:33:19
87 ALL Male 979 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΟΦΛΙΔΗΣ  1973 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:20 0:33:00 0:33:20
88 ALL Male 928 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΤΣΟΥΝΗΣ     0:00:04 0:33:17 0:33:21
89 5.4km ΓΥΜΝ Male 891 ΘΩΜΑΣ ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ  2004 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:00:15 0:33:07 0:33:22
90 ALL Male 1368 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  1966 ATHENSTRAINERS 0:00:15 0:33:10 0:33:25
91 5.4km ΛΥΚ Male 1054 ΕΝΡΙΚΟ ΠΡΕΝΓΚΑ  2000 1Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:00 0:33:26 0:33:26
92 ALL Female 959 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΤΑΛΗ  1984   0:00:23 0:33:11 0:33:34
93 ALL Female 1181 ΜΑΡΙΑ ΡΟΥΚΑΛΗ  1989   0:00:15 0:33:20 0:33:35
94 ALL Female 1359 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΣΠΙΝΕΛΗ  1982   0:00:09 0:33:32 0:33:41
95 ALL Male 864 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΕΟΥΖΗΣ     0:00:13 0:33:28 0:33:41
96 ALL Female 993 ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΥΛΙΝΕΡΗ  1981 NAMA ANABAΣΗ 0:00:15 0:33:31 0:33:46
97 ALL Male 129 ΙΑΣΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ -   0:00:12 0:33:37 0:33:49
98 5.4km ΛΥΚ Male 1276 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ  2001 1Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:08 0:33:43 0:33:51
99 ALL Female 786 ΕΥΑ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ     0:00:00 0:33:51 0:33:51
100 ALL Male 863 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΟΣΜΑΣ  1985   0:00:25 0:33:46 0:34:11
101 ALL Male 791 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΟΥΤΣΟΣ  1988 ATHENSTRAINERS 0:00:15 0:34:11 0:34:26
102 ALL Male 809 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ  1984 ATHENSTRAINERS 0:00:15 0:34:39 0:34:54
103 ALL Female 861 ΜΑΙΡΗ ΚΟΝΤΟΡΟΥΔΑ  1981   0:00:15 0:34:40 0:34:55
104 ALL Male 838 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ  1981   0:00:15 0:34:41 0:34:56
105 5.4km ΛΥΚ Male 920 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΣ  2001 1Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:15 0:34:42 0:34:57
106 ALL Male 725 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΩΡΡΟΣ     0:00:09 0:35:00 0:35:09
107 ALL Female 28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ  1981   0:00:21 0:35:15 0:35:36
108 ALL Female 739 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΑΒΟΥΛΗ  1988   0:00:15 0:35:27 0:35:42
109 ALL Female 785 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΔΑΛΑΤΣΗ  1960 ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:15 0:35:41 0:35:56
110 ALL Male 859 ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ  1968   0:00:03 0:36:02 0:36:05
111 ALL Male 1438 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΟΣ  1973 ATHENSTRAINERS 0:00:15 0:35:52 0:36:07
112 ALL Female 768 ΕΡΑΣΜΙΑ ΓΚΑΡΗ  1974 NAMA ANABAΣΗ 0:00:15 0:35:54 0:36:09
113 5.4km ΓΥΜΝ Male 840 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΑΡΔΑΣΗΣ  2002   0:00:20 0:35:52 0:36:12
114 ALL Male 1457 ΣΠΥΡΟΣ ΤΖΙΩΜΟΣ  1979 ATHENSTRAINERS 0:00:15 0:35:57 0:36:12
115 ALL Female 873 ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΥΡΙΑΖΗ  1973 ATHENSTRAINERS 0:00:15 0:36:02 0:36:17
116 5.4km ΛΥΚ Male 950 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΟΓΡΗΣ  1999   0:00:31 0:35:48 0:36:19
117 ALL Male 738 ΜΙΧΑΗΛ ΑΣΗΜΙΝΑΚΗΣ  1980   0:00:15 0:36:31 0:36:46
118 ALL Male 762 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΠΠΑΠΑΣ  1988 GIAPPAPAS TEAM 0:00:24 0:36:24 0:36:49
119 ALL Male 764 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΠΠΑΠΑΣ  1994 GIAPPAPAS TEAM 0:00:25 0:36:26 0:36:52
120 ALL Female 797 ΠΑΣΚΑΛ ΕΛ ΧΟΜΣΙ  1984   0:00:22 0:36:31 0:36:53
121 ALL Female 991 ΣΕΜΙΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ  1987 MY FITNESS HALL TEAM 0:00:15 0:36:43 0:36:58
122 ALL Male 723 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ  1986 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΟΥΡΟΣ 0:00:11 0:36:48 0:36:59
123 ALL Female 740 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΛΛΙΚΟΥΡΔΗ     0:00:11 0:36:50 0:37:01
124 ALL Female 759 ΜΑΡΙΟΝ ΜΙΧΑ     0:00:11 0:36:52 0:37:03
125 ALL Male 857 ΗΛΙΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΙΑΣ  1977   0:00:24 0:36:58 0:37:22
126 5.4km ΓΥΜΝ Male 896 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΚΚΑΣ  2004   0:00:15 0:37:09 0:37:23
127 ALL Male 821 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗΣ  1984 GARGOYLES 0:00:43 0:36:50 0:37:34
128 ALL Male 825 ΠΑΡΗΣ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ  1971   0:00:17 0:37:33 0:37:49
129 5.4km ΛΥΚ Female 746 ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΒΙΑΓΚΙΝΗ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:11 0:37:44 0:37:55
130 ALL Female 1464 ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΡΟΣΗ  1993 MY FITNESS HALL TEAM 0:00:15 0:37:42 0:37:57
131 ALL Male 936 ΑΛΕΞΙΟΣ ΜΟΥΣΟΥΛΕΑΣ  1976   0:00:21 0:37:51 0:38:11
132 ALL Female 724 ΝΙΚΗ ΑΜΠΕΛΙΔΟΥ  1987 MY FITNESS HALL TEAM 0:00:15 0:37:58 0:38:13
133 ALL Male 1207 MAKHΣ ΡΟΥΤΖΟΥΝΗΣ 1985 GARGOULES 0:00:00 0:38:13 0:38:13
134 ALL Female 971 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΛΜΑ  1995 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:15 0:38:02 0:38:17
135 ALL Female 1437 ΤΖΕΝΗ ΣΤΑΜΑΤΗ  1981 N/A 0:00:23 0:37:57 0:38:20
136 5.4km ΛΥΚ Female 751 ΚΡΙΣΤΥ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΗ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:12 0:38:13 0:38:25
137 ALL Male 804 ΝΙΚΟΣ ΚΛΩΝΟΣ     0:00:10 0:38:26 0:38:36
138 5.4km ΓΥΜΝ Male 1280 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ  2002   0:00:11 0:38:25 0:38:36
139 ALL Female 743 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ  1975   0:00:28 0:38:25 0:38:53
140 ALL Male 733 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ  1978   0:00:30 0:38:24 0:38:54
141 ALL Female 1477 ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΡΑ  1954 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:00:15 0:38:44 0:38:59
142 ALL Female 956 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΥΛΩΝΑ  1978   0:00:39 0:38:28 0:39:07
143 ALL Male 980 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  1982   0:00:39 0:38:28 0:39:07
144 5.4km ΓΥΜΝ Male 839 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ-ΜΑΓΓΙΝΑΣ  2003   0:00:15 0:39:01 0:39:16
145 ALL Female 784 NIKΗ ΔΑΔΟΥ  1985   0:00:22 0:38:57 0:39:20
146 ALL Female 823 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΗ     0:00:24 0:39:05 0:39:28
147 5.4km ΓΥΜΝ Male 798 ΙΩΣΗΦ ΕΛ-ΚΧΟΝΤΑΡΙ  2004   0:00:02 0:39:34 0:39:36
148 ALL Male 96 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ -   0:00:15 0:39:30 0:39:45
149 5.4km ΛΥΚ Male 1456 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΖΙΤΖΗΣ  2000 1Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:15 0:39:30 0:39:45
150 5.4km ΛΥΚ Male 1206 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ  2000 1Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:15 0:39:31 0:39:46
151 ALL Male 906 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΛΩΣ  1953 ATHENSTRAINERS 0:00:15 0:39:40 0:39:55
152 ALL Female 708 EMILY CONDIS  1983   0:00:08 0:39:47 0:39:55
153 ALL Male 968 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ     0:00:15 0:39:40 0:39:55
154 ALL Male 793 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΟΓΚΑΣ  1981 ATHENSTRAINERS 0:00:15 0:39:41 0:39:56
155 ALL Female 744 ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ  1962   0:00:11 0:39:46 0:39:58
156 ALL Female 757 ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ  1978   0:00:24 0:39:39 0:40:02
157 ALL Female 758 ΚΟΡΙΝΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ  1979   0:00:15 0:39:47 0:40:02
158 ALL Female 904 ΑΝΘΗ ΛΥΚΟΥΔΗ  1976   0:00:03 0:40:07 0:40:10
159 ALL Female 737 ΙΩΑΝΝΑ ΑΣΗΜΑΝΤΩΝΗ  1973   0:00:12 0:39:58 0:40:11
160 ALL Female 774 ΜΑΡΙΑ ΓΚΟΤΟΥΦΑ  1988   0:00:12 0:40:06 0:40:18
161 5.4km ΓΥΜΝ Male 1176 ΦΩΤΗΣ ΡΟΔΙΤΗΣ  2003 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:00:15 0:40:04 0:40:19
162 ALL Female 885 ΙΡΙΔΑ ΛΑΜΠΑΟΥΝΑ  1988 MY FITNESS HALL TEAM 0:00:15 0:40:12 0:40:27
163 ALL Female 1452 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΖΙΤΖΗ  1987 NAMA ANABAΣΗ 0:00:12 0:40:17 0:40:30
164 ALL Male 935 ΝΙΚΟΣ ΜΟΛΥΒΑΣ  1980   0:00:15 0:40:41 0:40:56
165 5.4km ΛΥΚ Female 789 ΑΛΙΚΗ ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:09 0:40:59 0:41:08
166 5.4km ΛΥΚ Female 803 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:15 0:40:54 0:41:09
167 ALL Male 893 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΜΠΑΝΗΣ     0:00:00 0:41:09 0:41:09
168 ALL Male 715 ΦΩΤΗΣ ΑΔΑΜΑΚΗΣ  1988   0:00:15 0:41:04 0:41:19
169 ALL Female 822 ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ  1982   0:00:13 0:41:07 0:41:19
170 5.4km ΛΥΚ Male 927 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΡΑΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗΣ  1999 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:00:30 0:40:52 0:41:22
171 5.4km ΛΥΚ Female 766 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΚΑΡΓΚΑΝΙΤΗ  2001   0:00:14 0:41:07 0:41:22
172 5.4km ΓΥΜΝ Female 965 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΛΑΜΙΔΟΠΟΥΛΟΣ  2002 2Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:07 0:41:19 0:41:26
173 ALL Female 720 ΓΙΩΤΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ  1969 MORI KOTA 0:00:15 0:41:13 0:41:28
174 ALL Female 1468 MARIA ΤΣΕΚΟΥΡΑ  1987 MORI KOTA 0:00:15 0:41:14 0:41:29
175 ALL Female 74 ΒΕΤΑ ΚΑΡΥΔΗ     0:00:12 0:41:21 0:41:33
176 ALL Female 1470 ΣΟΦΙΑ ΤΣΙΚΝΑ  1986 MORI KOTA 0:00:15 0:41:23 0:41:38
177 ALL Female 756 ΛΟΥΚΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ  1979   0:00:12 0:41:55 0:42:07
178 5.4km ΛΥΚ Female 972 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:11 0:42:05 0:42:16
179 ALL Male 961 ΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΥΡΗΣ  1975   0:00:08 0:42:13 0:42:21
180 ALL Male 969 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ     0:00:15 0:42:07 0:42:22
181 5.4km ΛΥΚ Female 890 ΕΛΛΗ ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΥ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:12 0:42:17 0:42:29
182 5.4km ΛΥΚ Female 939 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΡΜΠΕΡΗ  2001 1Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:07 0:42:24 0:42:31
183 ALL Female 709 ROSA KARAC  1974 NAMA ANABAΣΗ 0:00:12 0:42:22 0:42:34
184 ALL Female 835 ΜΕΛΙΝΑ ΧΑΣΙΟΤΣΗ     0:00:12 0:42:26 0:42:38
185 ALL Female 918 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΡΚΟΥ  1969 MARATHON RUNNING TEAM ILION 0:00:15 0:42:46 0:43:01
186 ALL Male 1493 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΣΧΑΛΗΣ  1967 ATHENSTRAINERS 0:00:15 0:42:46 0:43:01
187 ALL Female 1390 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΣΤΑΜΑΤΗ  1979 N/A 0:00:22 0:42:39 0:43:01
188 ALL Female 843 ΔΗΜΗΤΡΑ ΡΟΥΣΕΑ     0:00:09 0:42:57 0:43:06
189 ALL Male 808 ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ  1968 ATHENSTRAINERS 0:00:15 0:42:52 0:43:07
190 ALL Male 951 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ  1987 MY FITNESS HALL TEAM 0:00:15 0:43:10 0:43:25
191 5.4km ΓΥΜΝ Female 1136 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΟΔΙΤΗ  2003 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:00:15 0:43:28 0:43:43
192 ALL Female 782 ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΓΡΥΠΑΙΟΥ  1985 NAMA ANABAΣΗ 0:00:15 0:43:38 0:43:53
193 ALL Female 783 ΕΡΙΦΥΛΛΗ ΓΡΥΠΑΙΟΥ  1991 NAMA ANABAΣΗ 0:00:15 0:43:40 0:43:55
194 ALL Male 788 ΝΙΚΟΣ ΔΕΝΔΗΛΙΑΡΗΣ  1969   0:00:19 0:43:49 0:44:09
195 5.4km ΓΥΜΝ Male 1459 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΟΓΙΑΣ  2004 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:00:22 0:43:53 0:44:15
196 ALL Female 929 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΛΙΩΝΗ  1974   0:00:09 0:44:08 0:44:17
197 ALL Female 1476 ΕΛΕΝΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ     0:00:12 0:44:07 0:44:19
198 ALL Male 763 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΑΠΠΑΠΑΣ  1993 GIAPPAPAS TEAM 0:00:24 0:44:02 0:44:26
199 5.4km ΛΥΚ Female 871 ΗΛΙΑΝΑ ΚΡΕΟΥΖΗ  2001 GIAPPAPAS TEAM 0:00:23 0:44:04 0:44:27
200 ALL Female 1461 ΕΦΗ ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗ  1971   0:00:16 0:44:19 0:44:35
201 ALL Female 792 ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  1979 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΟΥΡΟΣ 0:00:19 0:44:51 0:45:09
202 ALL Male 1376 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ  1940   0:00:15 0:44:54 0:45:09
203 ALL Female 812 ΕΛΕΝΗ ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ  1959 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΟΥΡΟΣ 0:00:18 0:44:51 0:45:10
204 ALL Female 721 ΒΙΒΙΑΝ ΑΛΕΥΡΑ  1985   0:00:23 0:44:47 0:45:10
205 ALL Female 925 ΜΑΡΚΗΣΙΑ ΜΕΝΔΩΝΗ  1982   0:00:26 0:44:47 0:45:14
206 ALL Female 750 ΑΓΝΗ ΒΟΤΣΑΡΗ  1966 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:00:15 0:45:00 0:45:15
207 5.4km ΛΥΚ Male 732 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΞΙΩΤΗΣ  2000 1Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:25 0:44:50 0:45:15
208 ALL Female 761 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΓΙΑΠΠΑΠΑ  1995 GIAPPAPAS TEAM 0:00:23 0:44:52 0:45:15
209 ALL Female 1498 ΓΙΩΤΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ  1988   0:00:23 0:44:53 0:45:16
210 5.4km ΓΥΜΝ Female 1447 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΩΡΡΟΥ  2003 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:00:16 0:45:00 0:45:16
211 ALL Female 1228 ΕΛΕΝΗ ΣΑΠΙΚΑ  1979   0:00:39 0:44:37 0:45:16
212 ALL Female 915 ΑΡΓΥΡΩ ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗ  1972 ATHENSTRAINERS 0:00:15 0:45:12 0:45:27
213 ALL Female 1451 ΜΑΡΙΑ ΤΖΕΛΙΟΥ  1970 ATHENSTRAINERS 0:00:15 0:45:12 0:45:27
214 ALL Female 726 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΙΑΠΗ     0:00:21 0:45:15 0:45:36
215 ALL Female 833 ΑΝΤΖΗ ΚΑΠΑΡΕΛΙΩΤΗ  1975   0:00:24 0:45:14 0:45:38
216 ALL Female 773 ΡΟΜΕΛΑ ΚΟΛΤΣΙΝΑΚΟΥ     0:00:06 0:45:38 0:45:44
217 5.4km ΛΥΚ Female 1484 ΑΝΤΖΕΛΑ ΦΕΤΑΧΟΥ  2001 1Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:06 0:45:38 0:45:44
218 ALL Female 745 ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ     0:00:07 0:46:14 0:46:21
219 5.4km ΛΥΚ Female 874 ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:15 0:46:06 0:46:21
220 ALL Female 1320 ΛΟΥΝΤΜΙΛΑ ΣΙΩΤΟΥ  1977 NAMA ANABAΣΗ 0:00:14 0:46:10 0:46:24
221 ALL Male 900 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ     0:00:15 0:46:13 0:46:28
222 ALL Female 912 ΕΥΗ ΜΑΚΡΑΚΗ  1971   0:00:36 0:46:03 0:46:39
223 ALL Male 970 ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΠΑΛΜΑ  1966 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:18 0:46:30 0:46:48
224 ALL Female 966 ΣΟΦΙΑ ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗ  1947 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:19 0:46:31 0:46:49
225 ALL Female 718 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ  1989 MY FITNESS HALL TEAM 0:00:15 0:47:05 0:47:20
226 ALL Female 1465 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΣΑΡΩΣΗ 1997 MY FITNESS HALL TEAM 0:00:00 0:47:20 0:47:20
227 ALL Female 772 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΚΕΛΙΟΥ  1990 MY FITNESS HALL TEAM 0:00:15 0:47:06 0:47:21
228 ALL Female 727 ΕΛΕΝΑ ΚΑΒΑΛΑΡΗ     0:00:21 0:47:25 0:47:46
229 ALL Female 730 ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ  1978 NAMA ANABAΣΗ 0:00:20 0:47:26 0:47:46
230 ALL Female 771 ΝΑΣΙΑ ΠΑΝΤΕΛΑΡΟΥ     0:00:05 0:47:49 0:47:54
231 ALL Female 769 ΒΙΒΗ ΓΚΑΡΗ  1987 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΟΥΡΟΣ 0:00:15 0:47:47 0:48:02
232 ALL Male 106 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ -   0:00:10 0:48:09 0:48:19
233 5.4km ΓΥΜΝ Female 978 ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΝΤΕΛΑΤΟΥ  2004 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:00:06 0:48:15 0:48:21
234 ALL Female 996 ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕΡΔΙΚΟΥΛΗ  1978 MY FITNESS HALL TEAM 0:00:15 0:48:25 0:48:40
235 ALL Female 1500 NINA XΡΥΣΑΦΗ 1979   0:00:00 0:48:40 0:48:40
236 ALL Female 807 ΑΝΝΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ  1964 MY FITNESS HALL TEAM 0:00:15 0:48:25 0:48:40
237 ALL Female 790 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  1977   0:00:17 0:48:35 0:48:52
238 ALL Female 37 ΤΖΙΝΑ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ  1960 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:10 0:48:53 0:49:03
239 ALL Male 1291 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ     0:00:00 0:49:03 0:49:03
240 ALL Male 846 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΛΕΟΥΣΗΣ     0:00:30 0:48:57 0:49:26
241 ALL Male 107 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΖΙΑΛΗΣ -   0:00:12 0:49:23 0:49:34
242 ALL Female 109 ΚΑΛΙΟΠΗ ΤΖΙΤΖΗ -   0:00:10 0:49:24 0:49:34
243 ALL Female 995 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΠΕΡΑΤΙΝΟΥ  1968 GIAPPAPAS TEAM 0:00:26 0:49:18 0:49:43
244 ALL Male 104 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -   0:00:25 0:49:34 0:49:59
245 ALL Male 917 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΝΗΣ  1945   0:00:22 0:49:37 0:49:59
246 ALL Female 767 ΣΟΦΙΑ ΓΚΑΡΗ  1969   0:00:15 0:49:46 0:50:01
247 ALL Female 922 ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΡΙΧΤΙΝΑ     0:00:15 0:49:55 0:50:10
248 ALL Female 802 ΜΑΡΙΑ ΛΙΝΑΡΔΑΚΗ     0:00:15 0:49:59 0:50:14
249 ALL Female 886 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ  1970   0:00:15 0:50:15 0:50:30
250 5.4km ΓΥΜΝ Female 974 ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΤΑΖΗ  2002 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:00:15 0:50:17 0:50:32
251 5.4km ΓΥΜΝ Male 805 ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΖΕΛΕΚΟΣ  2002 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:00:15 0:50:18 0:50:33
252 ALL Male 136 RESS GAIL -   0:00:15 0:50:29 0:50:44
253 ALL Female 848 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ  1957   0:00:15 0:50:30 0:50:45
254 ALL Male 850 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ  1985   0:00:26 0:50:19 0:50:45
255 ALL Female 907 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΓΔΑΛΙΝΟΥ  1991   0:00:15 0:50:31 0:50:46
256 5.4km ΛΥΚ Male 777 ΕΛΕΝΑ ΓΚΡΙΝΤΖΟΥ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:15 0:50:54 0:51:09
257 ALL Female 710 ALISON SIE  1961   0:00:41 0:50:35 0:51:16
258 ALL Female 903 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΥΚΑΡΗ  1968   0:00:15 0:51:22 0:51:37
259 5.4km ΓΥΜΝ Female 942 ΑΝΘΗ ΜΠΕΣΗ  2004 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:00:19 0:51:22 0:51:41
260 5.4km ΛΥΚ Male 799 ΚΕΙΣΙ ΕΛΜΑΖΙ  2001 1Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:05 0:51:36 0:51:41
261 ALL Female 819 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΩΡΤΣΗ     0:00:27 0:51:19 0:51:46
262 5.4km ΛΥΚ Female 877 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 2001 10 ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:00 0:51:46 0:51:46
263 ALL Female 868 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΩΗ     0:00:27 0:51:20 0:51:47
264 ALL Female 866 ΠAΡΑΣΚΕΥΗ ΣΩΡΤΣΗ     0:00:27 0:51:21 0:51:47
265 5.4km ΓΥΜΝ Male 830 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΝΑΚΗΣ  2004   0:00:15 0:51:35 0:51:51
266 ALL Male 731 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΞΙΩΤΗΣ  1978   0:00:15 0:51:36 0:51:51
267 ALL Male 813 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΚΟΥΝΑΚΗΣ     0:00:15 0:52:11 0:52:26
268 ALL Female 913 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΚΡΗ  1990   0:00:28 0:52:05 0:52:33
269 ALL Male 887 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ  1967   0:00:09 0:52:41 0:52:51
270 ALL Female 1068 ΣΟΦΙΑ ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΥ  1971   0:00:14 0:52:39 0:52:54
271 ALL Female 862 ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΓΚΑΛΙΟΥ     0:00:15 0:52:39 0:52:54
272 ALL Female 834 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ  1978 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΟΥΡΟΣ 0:00:15 0:52:39 0:52:54
273 ALL Female 1328 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΜΑΡΝΑΚΗ  1970   0:00:10 0:52:54 0:53:04
274 ALL Male 967 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ  1944 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:18 0:52:48 0:53:05
275 5.4km ΛΥΚ Female 800 ΜΑΙΡΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:15 0:53:06 0:53:21
276 ALL Female 140 ΓΙΩΤΑ ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ -   0:00:17 0:53:14 0:53:31
277 ALL Female 1472 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΣΙΜΠΛΙΑΡΙΔΗ  1970   0:00:17 0:53:14 0:53:31
278 ALL Female 916 ΜΑΡΘΑ ΜΑΡΙΝΗ  1981   0:00:34 0:53:06 0:53:40
279 5.4km ΓΥΜΝ Female 786 ΕΥΑ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ     0:00:35 0:53:10 0:53:45
280 ALL Female 881 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΑΖΑΡΟΥ  1984   0:00:15 0:53:43 0:53:58
281 ALL Female 1218 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΡΩΠΑΙΤΗ  1979 NAMA ANABAΣΗ 0:00:18 0:53:45 0:54:03
282 ALL Female 856 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΛΟΚΩΤΡΩΝΗ  1975   0:00:16 0:53:47 0:54:03
283 ALL Female 982 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑ  1992 ATHENSTRAINERS 0:00:15 0:53:54 0:54:09
284 ALL Female 981 ΣΟΦΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑ  1990 ATHENSTRAINERS 0:00:15 0:53:54 0:54:09
285 ALL Female 836 ΜΑΡΙΑ ΜΙΓΚΑΧΕΝΤ     0:00:15 0:54:01 0:54:16
286 ALL Female 990 ΕΥΑ ΠΑΠΑΛΕΞΗ  1947 NAMA ANABAΣΗ 0:00:25 0:54:41 0:55:06
287 ALL Female 872 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΤΕΝΑ  1969   0:00:30 0:54:37 0:55:07
288 ALL Female 905 ΜΑΡΙΑ ΛΥΚΟΥΡΗ  1992 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 'ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ' 0:00:06 0:55:10 0:55:16
289 ALL Female 1487 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΧΑΖΑΝΔΡΟΥΛΗ  1992 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 'ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ' 0:00:07 0:55:09 0:55:17
290 ALL Female 847 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΤΣΑ  1970 NAMA ANABAΣΗ 0:00:23 0:55:49 0:56:12
291 ALL Female 962 ΜΙΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  1973 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΟΥΡΟΣ 0:00:19 0:55:57 0:56:16
292 ALL Female 960 ΜΠΟΙΚΑ ΝΤΗΜΗΤΡΟΒΑ  1975 NAMA ANABAΣΗ 0:00:22 0:55:55 0:56:17
293 ALL Female 1499 ΞΕΝΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  1955 NAMA ANABAΣΗ 0:00:15 0:56:04 0:56:19
294 ALL Female 899 ΞΑΝΘΗ ΛΟΡΑΝΔΟΥ  1980   0:00:21 0:56:43 0:57:04
295 ALL Female 837 ΚΙΚΗ ΜΠΑΛΙΑ     0:00:00 0:57:04 0:57:04
296 ALL Male 760 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΕΟΥΣΗΣ     0:00:15 0:56:57 0:57:12
297 ALL Female 855 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΜΠΕΝΗ     0:00:29 0:56:44 0:57:14
298 ALL Male 1467 ΣΩΖΟΣ ΤΣΕΚΑΝΗ  2002 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:00:19 0:56:55 0:57:14
299 5.4km ΛΥΚ Female 1488 ΑΝΝΑ ΝΤΕΝΙΣΑ ΧΑΙΝΤΑΡΙ  1999 1Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:09 0:57:05 0:57:15
300 5.4km ΓΥΜΝ Male 1446 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ  2003 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:00:17 0:57:03 0:57:19
301 ALL Female 940 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΑΡΟΥΛΑΚΗ  1973 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:29 0:57:09 0:57:38
302 ALL Female 948 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΟΓΡΗ  1981   0:00:30 0:57:09 0:57:39
303 ALL Female 882 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΑΚΚΟΥ  1979   0:00:31 0:57:10 0:57:42
304 5.4km ΛΥΚ Male 1032 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΕΜΗΣ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:05 0:57:43 0:57:48
305 5.4km ΛΥΚ Male 875 ΕΡΡΙΚΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:04 0:57:44 0:57:48
306 5.4km ΛΥΚ Male 742 ΣΤΕΛΙΟΣ ΒΑΝΗΣ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:05 0:57:43 0:57:48
307 ALL Female 869 ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ     0:00:30 0:57:22 0:57:52
308 5.4km ΛΥΚ Male 1297 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΙΤΙΝΑΣ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:13 0:57:44 0:57:57
309 5.4km ΛΥΚ Male 716 ΙΑΣΩΝΑΣ ΑΔΑΜΙΔΗΣ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:12 0:57:46 0:57:58
310 ALL Female 126 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΣΟΥΚΑ -   0:00:15 0:57:56 0:58:11
311 5.4km ΛΥΚ Female 849 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:10 0:58:11 0:58:21
312 ALL Male 944 ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΗΤΡΟΣ  2004 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:00:19 0:58:08 0:58:27
313 5.4km ΓΥΜΝ Female 989 ANNA ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ  2002 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΑΓΡΟΥ 0:00:18 0:58:11 0:58:29
314 ALL Female 794 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΟΥΚΑ  1961 ATHENSTRAINERS 0:00:15 0:58:27 0:58:42
315 ALL Female 876 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ  1972 ATHENSTRAINERS 0:00:15 0:58:28 0:58:43
316 ALL Female 984 ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΠΑΠΑΔΑΚΗ  1971   0:00:21 0:58:41 0:59:02
317 ALL Male 924 ΧΡΙΣΟΣΤΟΜΟΣ ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ  1958 NAMA ANABAΣΗ 0:00:21 0:58:43 0:59:04
318 ALL Female 827 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΝΑΚΗ  1979   0:00:15 0:58:51 0:59:06
319 5.4km ΛΥΚ Male 963 ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΠΑΓΩΝΑΣ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:06 0:59:41 0:59:47
320 5.4km ΛΥΚ Male 870 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:08 0:59:40 0:59:48
321 ALL Female 1485 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ  1971 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:15 0:59:51 1:00:06
322 5.4km ΛΥΚ Male 826 ΕΡΡΙΚΟΣ ΚΑΜΧΗΣ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:06 1:00:31 1:00:37
323 ALL Female 1481 ΜΑΡΙΑ ΦΑΙΤΑΚΗ  1971 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:00:03 1:01:00 1:01:03
324 5.4km ΛΥΚ Male 908 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΓΚΑΝΑΡΗΣ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:07 1:01:02 1:01:09
325 5.4km ΛΥΚ Male 880 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΔΙΚΟΣ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:06 1:01:04 1:01:10
326 ALL Female 811 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ  1986 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΟΥΡΟΣ 0:00:15 1:00:58 1:01:13
327 5.4km ΓΥΜΝ Female 1489 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΛΔΑΙΟΥ  2004   0:00:20 1:00:54 1:01:14
328 ALL Female 1321 ΜΥΡΣΙΝΗ ΚΟΚΚΟΤΗ     0:00:15 1:01:57 1:02:12
329 ALL Female 1309 ΣΟΦΙΑ ΣΗΦΑΚΗ 1978 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:00 1:02:12 1:02:12
330 ALL Female 894 ΕΛΕΝΑ ΛΕΚΚΑ  1995   0:00:21 1:02:37 1:02:58
331 ALL Female 133 ΑΡΓΥΡΩ ΠΑΠΑΔΑΚΗ -   0:00:27 1:02:39 1:03:05
332 ALL Female 103 ΟΛΥΜΠΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -   0:00:15 1:02:53 1:03:08
333 ALL Female 113 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΟΥ -   0:00:15 1:05:29 1:05:44
334 ALL Female 114 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΚΟΚΟΒΟΥ -   0:00:15 1:05:30 1:05:45
335 ALL Male 943 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΗΤΡΟΣ  1950 NAMA ANABAΣΗ 0:00:26 1:07:33 1:07:58
336 5.4km ΛΥΚ Female 964 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΛΑΜΙΔΗ  2001 1Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:09 1:07:51 1:08:00
337 ALL Female 945 ΜΕΛΙΣΣΑ ΜΠΗΤΡΟΥ  1950 NAMA ANABAΣΗ 0:00:25 1:07:37 1:08:02
338 ALL Female 711 JANET SMITH  1950 NAMA ANABAΣΗ 0:00:25 1:08:01 1:08:26
339 ALL Female 1348 ΕΙΡΗΝΗ ΣΠΙΝΕΛΗ  1956   0:00:26 1:08:11 1:08:37
340 5.4km ΛΥΚ Female 884 ΕΙΡΗΝΗ ΛΑΛΑΟΥΝΗ  2001 1Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:09 1:09:00 1:09:09
341 5.4km ΛΥΚ Female 1491 ΝΙΚΗ ΧΑΝΙΩΤΗ  2001 1Ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:06 1:09:04 1:09:09
342 5.4km ΛΥΚ Male 831 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:15 1:09:32 1:09:47
343 5.4km ΛΥΚ Female 867 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:15 1:09:34 1:09:49
344 5.4km ΛΥΚ Female 824 ΑΝΤΟΝΕΛΛΑ ΚΑΜΠΑΝΤΑΗ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:15 1:09:34 1:09:49
345 5.4km ΛΥΚ Female 897 ΝΕΦΕΛΗ ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΥ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:06 1:09:43 1:09:50
346 5.4km ΛΥΚ Female 933 ΣΟΦΙΑ ΜΙΧΑΗΛΑΚΗ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:15 1:09:35 1:09:50
347 5.4km ΛΥΚ Male 919 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΚΟΥ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:15 1:09:35 1:09:50
348 5.4km ΛΥΚ Male 1288 ΠΑΥΛΟΣ ΣΕΡΠΙΕΡΗΣ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:15 1:09:37 1:09:52
349 5.4km ΛΥΚ Female 878 ΔΑΦΝΗ ΚΩΤΣΙΔΟΥ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:15 1:09:37 1:09:52
350 5.4km ΛΥΚ Female 953 ΛΙΝΑ ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΟΓΛΟΥ  2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 0:00:15 1:09:39 1:09:54
351 ALL Male 713 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ  1941 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:18 1:13:09 1:13:28
352 ALL Male 714 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ  1980 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:20 1:13:10 1:13:30

Please publish modules in offcanvas position.